AMS Shoes

Twój koszyk

jest obecnie pusty...0

Zaloguj się na konto

SPOSOBY DOSTAWY TOWARU

 

1. Sprzedawca realizuje dostawę Towaru za pośrednictwem firmy kurierskiej oraz poprzez odbiór w Paczkomacie, przy czym jest ona ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Kupującego w trakcie składania Zamówienia.
2. Zamówiony produkt dostarczany jest przy udziale Dostawców, którzy są wyspecjalizowanymi operatorami pocztowymi lub firmami kurierskimi:
      A). Przesyłki kurierskie - poprzez Spółkę General Logistics Systems Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Głuchowie (GLS), gmina Komorniki (62-052), przy ul. Tęczowej 10, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego
prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII KRS pod numerem 0000005009, nr  NIP 785-15-61-831, o kapitale zakładowym w wysokości 16 311 638,00 zł,
      B). InPost Paczkomaty Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-624) przy ul. Malborskiej 130, NIP: 6792895061, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000255841, świadcząca usługi Dostawy i obsługi systemu skrytek pocztowych (paczkomat);
      C). Poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (00-940) przy ulicy Stawki 2, NIP: 5250007313, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000334972 , świadcząca powszechne usługi pocztowe.
3. Przesyłka towaru realizowana jest w kilku wariantach:
            A). Dla dostaw towaru opłaconego przelewem:
                  - Kurier GLS - koszt 15 zł
                  - Pocztex48 - koszt 10 zł
                  - Paczkomaty InPost  - 10 zł

            B). Dla dostaw z płatnością przy odbiorze towaru:
                  - Kurier GLS - koszt 20 zł
                  - Pocztex48 - koszt 15 zł

4. Bez względu na ilość zakupionych rzeczy za przesyłkę płacisz tylko raz.
5. Miejscem spełnienia świadczenia związanego z zakupem produktów w sklepie www.ams-shoes.pl jest adres dostawy wskazany przez Klienta, z zastrzeżeniem produktów odbieranych osobiście przez Klientów, w których miejscem spełnienia świadczenia jest siedziba firmy AMS-Impex, 76-200 Słupsk, ul. Portowa 18F. W przypadku wyboru usługi Paczkomaty InPost jako Dostawcy, adresem Dostawy będzie adres paczkomatu wybranego przez Klienta w momencie składania zamówienia.
6. Dostawy są realizowane maksymalnie do 5 dni roboczych od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności.
7. Jeśli płatność została zaksięgowana do godziny 14-tej, towar jest pakowany i wysyłany tego samego dnia.
8. W przypadku towaru oznaczonego jako „Dostępny w ciągu 14 dni” wysyłka odbywa się w terminie nie przekraczającym 14 dni.
9. W dniu wysłania Towaru do Klienta przekazywana jest na adres poczty elektronicznej Klienta informacja potwierdzająca nadanie przesyłki przez Sprzedawcę.
10.  Przesyłkę należy odebrać w ciągu 14 dni od otrzymania informacji o możliwości odbioru produktu.
11.  W przypadku nieobecności Klienta pod wskazanym przez niego adresem, podanym przy składaniu zamówienia jako adres Dostawy, pracownik Dostawcy pozostawi awizo lub podejmie próbę kontaktu telefonicznego celem ustalenia terminu w którym Klient będzie obecny. W przypadku zwrotnego odesłania zamówionego Towaru do Sklepu Internetowego przez Dostawcę, Sprzedawca skontaktuje się z Klientem drogą elektroniczną lub telefonicznie, ustalając ponownie z Klientem termin i koszt Dostawy.
12.  W razie stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia przesyłki Klient ma prawo żądać od pracownika Dostawcy spisania właściwego protokołu.
13.  Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu rozpatrywane będą tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela.
14.  UWAGA: sprawdź zawartość przesyłki w obecności dostarczającej ją osoby!

 

Producenci w sklepie

 • logo Adidas
 • logo Betula
 • logo Birkenstock
 • logo Birkenstock Kids
 • logo Birkenstock Professional
 • logo Birkenstock Shoes
 • logo Birki's
 • logo Converse
 • logo Crocs
 • logo Dr.Martens
 • logo FILA
 • logo New Balance
 • logo NIKE
 • logo Papillio
 • logo UGG
 • logo Vans

Obuwie dla wymagających

Oferujemy Państwu obuwie na każdą okazję, dla klientów w różnym wieku, z różnych grup zawodowych. Posiadamy buty męskie, buty damskie, buty dziecięce, sandały, klapki, chodaki oraz profesjonalne buty do pracy.

Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza na temat oczekiwań klientów sprawiły, że z pełną odpowiedzialnością możemy Państwu zaproponować komfortowe i niezawodne obuwie marki Birkenstock, Papillio, Birki's, Birkenstock Professional oraz Birkenstock Kids.  

Zdrowie jest wartością nadrzędną dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom klientów w naszej ofercie proponujemy również obuwie zdrowotne, klapki ortopedyczne, obuwie ortopedyczne, wkładki ortopedyczne, które poprawią jakość codziennego funkcjonowania.

 

Ładowanie...
trigger

Ta strona korzysta z plików Cookies Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityka Prywatności

Zamknij
facebook